Anasayfa » Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı 2016 » “YENİ NESİL AYDINLATMA” YİNE BU FUARDA!
“YENİ NESİL AYDINLATMA” YİNE BU FUARDA!

“YENİ NESİL AYDINLATMA” YİNE BU FUARDA!

LED alanında dünyanın nadir fuar ve etkinliklerinden, yeni nesil Aydınlatma alanında Türkiye ve bölgedeki en büyük fuarı olan Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı sektörü 12. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

Bir ürünün belli alanlarda yapabileceği büyük değişimler incelendiğinde, dünyada son dönemlerde en etkili ürünler sıralamasında LED’ler en üst sıralarda yer alacaktır. Birçok sektörde köklü değişimlere neden olan LED ve LED’li ürünlerin en büyük değişime neden olduğu sektör olan aydınlatma sektöründe, bugün LED olmayan ürünlerin pazardaki payının her gün daha azaldığını görmekteyiz.

LED’lerin ve LED’li ürünlerin henüz bu derece yaygın olmadığı, çok az kişi tarafından bilindiği ve sadece komponent fuarlarında yer bulabildiği dönemde, çok titiz bir inceleme sonucunda verilen karar ile Led Fuarı olarak düzenlemeye başladığımız ve zamanla, LED ve Aydınlatma Fuarı olarak şekillendirdiğimiz fuarımızı, her geçen yıl daha da genişleterek düzenlemeye devam ediyoruz.

Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın içeriğinde 2016 yılında önemli bir düzenleme yapıyoruz.  Daha önce ELEX adı altında düzenlediğimiz elektrik fuarımızın içerdiği sektörlerin önemli bir kısmını, Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın içeriğine ekleyerek fuarımızı iç elektrik tesisatını da kapsayacak şekilde düzenliyoruz. Bu yeniden yapılanma ile sektörün tüm kesimlerini tek fuar başlığı altında bir araya getirme olanağını yaratıyoruz.

Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı; 2016 yılından itibaren binaya gelen enerjinin elektrik panolarından başlayarak, aydınlatmanın elde edildiği son noktaya gelinceye kadar olan sürecindeki ürünlerin tamamını kapsayan bir fuar olarak sektöre hizmet verebilecek.

Endüstri 4.0 dönemi ve “IoT (Internet of Things / Nesnelerin İletişimi)”nin sektöre etkileri ve yansımaları Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nda…!

Dünyadaki tüm teknolojik gelişmelerini yakından takip eden ve bu teknolojilerin ülkemizdeki ilk adımlarını attığı fuarları düzenleyen Marmara Fuarcılık olarak, Endüstri 4.0 döneminin, IoT’un sektör üzerinde etkilerini Uluslararası Led ve Aydınlatma Fuarı’nda ana başlıklardan biri olarak ele alıyoruz.

2016 yılından başlayarak, her yıl fuarımızda Endüstri 4.0 ve IoT ile ilgili özel bir bölüm olması, fuarlarımızla eş zamanlı olarak düzenlediğimiz konferanslarımızda Endüstri 4.0 ve IoT konularının konuşulması ve hatta katılımcılarımızın da bu yeni döneme uygun ürünler sergilemesini teşvik etmek şeklinde gerçekleşecektir.

LED Aydınlatmanın, LED’lerin, LED’li ürünlerin yurtiçinde tanınması ve yaygınlaşması konusunda en önemli yapı taşlarından olan Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın bugün geldiği nokta itibarı ile ülkemizin bulunduğu bölgenin en büyük uluslararası sektör buluşması olması kaçınılmazdır. Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın sektöre kattıklarının da bilincinde olarak, fuarımız ile ilgili çalışmalarımızı her geçen yıl genişletiyor ve derinleştiriyoruz.

Sektörü dünyadaki en önemli fuarlarından biri olmayı hedefleyen Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nda

  • Yılardır durmadan büyüyen bu sektördeki payınızı genişletmek
  • Çok büyük ticari potansiyeli olan bu sektördeki iş hacminizi arttırmak
  • Yeni pazarlar, yeni bağlantılar ile bir araya gelmek
  • Henüz %10’una ulaşmamış bu büyük pazarda rekabette önde ve avantajlı olmak için

sizleri de katılımcı olarak yer almaya davet ediyoruz.

Bugünün ve geleceğin ürünlerinin sergilendiği Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nda mutlaka yerinizi alınız.

ledfuari.com