Anasayfa » Fuar Haberleri » LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA YENİ KONSEPT, YENİ DÖNEM…
LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA YENİ KONSEPT, YENİ DÖNEM…

LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA YENİ KONSEPT, YENİ DÖNEM…

Türkiye’nin aydınlatma sektörü 06-09 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM) ‘de gerçekleşecek olan LED ve Aydınlatma Fuarı’nda buluşuyor. LED ve Aydınlatma sektörlerine dair önemli başlıklar, geniş ürün ve hizmet yelpazesi, sektöre dair bütün paydaşlar, ortak buluşma noktası olan 12. Uluslararası LED, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı’nda bir araya geliyor.

Katılım oranları açısından fuarlar arasında, firmaların bir sonraki yılda tekrar eden başarısı sebebiyle yurtiçinde en üst sıralarda yer alan LED ve Aydınlatma Fuarı, 2016 yılında da tamamlayıcı sektörleri Electronist Fuarı ve ELEX Fuarları ile eş zamanlı olarak 9-10 ve 11. holler olmak üzere 3 holde gerçekleşecektir.

2015 yılı organizasyonundan farklı olarak, LED ve LED’li ürünlerin yanı sıra, bina içerisine gelen elektriğin panodan başlayarak aydınlatmaya ulaştırılmasında kullanılan, prizler, elektrik kabloları, sigortalar vb. gibi ekipmanlardan oluşan tüm iç tesisat ürünlerini içerecek şekilde genişletilmiştir.

Ürün sergisinde yapılan bu genişleme sayesinde, Marmara Tanıtım Fuarcılık, LED ve Aydınlatma Fuarı’nın sektörel hedeflerini artırarak; fuarı sadece üst düzey LED firmalarının katılımcısı olduğu bir organizasyon değil, tüm LED ve elektrik firmalarının parçası olduğu bir oluşum haline getirmeyi amaçlamaktadır.

 2016 yılında da katılımcı ve ziyaretçilerinin güler yüzle ayrılacakları bir organizasyon olma yolunda emin adımlarla ilerleyen LED ve Aydınlatma Fuarı’nda geç olmadan siz de yerinizi alın.

ledfuari.com