Anasayfa » Fuar Haberleri » YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA YOĞUN TANITIM ÇALIŞMALARI
YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA YOĞUN TANITIM ÇALIŞMALARI

YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA YOĞUN TANITIM ÇALIŞMALARI

Marmara Tanıtım Fuarcılık, 2016 yılında düzenleyeceği 12. Uluslararası Led ve Aydınlatma Fuarı çalışmalarına yurt içi ve yurt dışı ayrımı yapmadan başlamış ve son 6 aylık döneme girilmesi ile birlikte ilgili dernekler, sektörel yayınlar, yurt dışındaki benzer fuarlar ile işbirliği anlaşmalarının çoğunu tamamlamıştır.

Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Çin, Endonezya, Hindistan, İngiltere, İtalya, Kenya, Kore, Rusya, Tayland, Tayvan, ve Umman’da yoğun pazarlama çalışmaları yapılmaktadır. Sektörel birçok dergi, yayın, portal ve web sitesi ile iş birliği içerisinde tanıtım çalışmaları yürütülen Led ve Aydınlatma Fuarı, dünyanın dört bir köşesinde duyurulmakta, bu çalışmalar ile gelen talepler doğrultusunda uluslararası katılımcı ve ziyaretçi çalışmaları organize edilmektedir.

Bu anlaşmaların yanı sıra, sahada da çalışmalarını sürdüren Marmara Fuarcılık ekibi yurt içi ve yurt dışında gerçekleşen fuar, kongre, sempozyum ve seminer gibi sektörel bazda toplantıların yapıldığı buluşmalarda yer alarak, paydaşlar ile ilişkiler kurma ve proje geliştirmeye yönelik adımlar atmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Tayland’ın Bangkok şehrinde gerçekleşen LED Expo 2016 fuarına katılan proje ekibimiz LED ve Aydınlatma sektöründe önemli bir konumda bulunan Uzak Doğu’da 12. Uluslararası Led ve Aydınlatma Fuarı tanıtım çalışmalarını yürütmüştür. Yapılan bu saha çalışmaları global sektörde yaşanan son gelişmeleri yakından takip imkanı sağlarken Türkiye pazarına da dikkat çekmektedir.

ledfuari.com