Anasayfa » Katılımcı Haberleri » YENİLENEBİLİR ENERJİ ÇÖZÜMLERİ İLE TRANSMER GREEN 12. LED VE AYDINLATMA FUARINDA

YENİLENEBİLİR ENERJİ ÇÖZÜMLERİ İLE TRANSMER GREEN 12. LED VE AYDINLATMA FUARINDA

Sektörün öncü firmalarından olan Transmer Green, 06 – 09 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de gerçekleşecek olan 12. Led ve Aydınlatma Fuarındaki yerini aldı. Yenilenebilir enerji çözümleri sunan Transmer Green 2008 yıllından beri Türkiye’de çeşitli enerji projelerinde yer almış ve müşterilerine eksiksiz hizmet vermiş bir enerji firmasıdır. Transmer Green  ticari, endüstriyel, konut, mobil ve deniz uygulamaları için birçok başarılı proje üzerinde faaliyet göstermiştir.

Şebekeye bağımlı ve bağımsız olarak enerji sistemleri sunan Transmer Green yapmış olduğu tüm proje ve çalışmalarda müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda olabilecek en verimli çözümleri yenilebilir enerji konusunda söz sahibi olan satış ve teknik ekibi ile müşterilerine sunmaktadır. Transmer Green, tarım ve madencilik endüstrileri için sunmuş olduğu güneş enerjili su pompası sistemleri ile birçok tarımsal bölgede müşterilerinin su sorunlarını çözmüş olduğu gibi tekne ve yatlar içinde deniz üzerinde kullanılabilecek en verimli güneş, rüzgâr ve hibrit enerji sistemleri ile güvenilir çözümler sunmaktadır.

Transmer Green şebeke elektriğinin kullanımının mümkün olmadığı bölgelerde güneş ve rüzgâr jeneratörleri ile kamp ve karavan müşterilerine gerekli güç çözümleri sunar. 12. Uluslararası Led ve Aydınlatma Fuarında tanıtacağı ürün ve hizmetleri arasında tekne ve yatlar için güverte LED aydınlatma,  sualtı aydınlatma lambası ve entegre güneş enerjisi ile çalışan sokak lambası yer almaktadır. Ürünlerinin kullanım alanları tekne ve yatlar olmakla birlikte, güneş enerjisinden faydalanmak isteyen tüm sektörlerde güneş pilli sokak lambası kullanımı uygundur. Sektörün öncü firmalarından olan Transmer Green, denizcilik sektöründeki kullanıcılara hizmet vermektedir.

ledfuari.com