Anasayfa » Katılımcı Haberleri » ILLUXOR LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA YERİNİ ALDI!

ILLUXOR LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA YERİNİ ALDI!

06 – 09 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (İFM) ‘de gerçekleşecek olan Led ve Aydınlatma Fuarı katılımcısı ILLUXOR, 2008 yılında Çin Şanghay bölgesinde Alman tecrübesi ve birikimi ile kurulmuş genç bir firmadır. Ürünlerin tasarımı, OEM imalat süreçleri kendi nitelikli profesyonel ekip ve ekipmanları tarafından yapılmaktadır. 2012 yılından bu tarihe kadar, Türkiye distribütörü olarak Kocaeli’de tüm Türkiye’ye hizmet vermekte olan ILLUXOR şirketinin, LED sokak ve yol aydınlatma armatürleri, LED projektör iç ve dış mekan aydınlatma armatürleri ile geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Üretim tesisi Çin’in Hangzhou bölgesinde yer alan ancak ilerleyen yıllarda Türkiye’de üretim yapabilmek için Ar-Ge çalışmalarına hızla devam eden ILLUXOR firması; LED ve Aydınlatma Fuarı’nda, LED projektör, LED sokak armatürü, yüksek tavan armatürü, exproof(atex) LED aydınlatma sistemleri, tünel armatürleri ve LED modüller hakkında ziyaretçilerini detaylı olarak bilgilendirecektir.

ILLUXOR, mid power chip ile düzenlenen ve IP 68 koruma sınıfına sahip modülleri farklı lens seçenekleriyle ön plana çıkarmayı hedeflemektedir. Kamu kurumları, fabrikalar, sanayi bölgeleri, alışveriş merkezleri hizmet verilen sektörler olmakla birlikte, endüstriyel alanlar, köprüler, eğitim ve sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, fabrikalar, tersaneler, park ve bahçeler, sokak, cadde ve yol aydınlatması ILLUXOR firmasının ürünlerinin kullanıldığı alanlar ve hedef sektörlerdir.

Gelişen ve yenilenen bu sektöre dair en son gelişmeleri ve trendleri yakından takip etmek için 12. Uluslararası LED ve Aydınlatma Fuarı boyunca ILLUXOR standını ziyaret edebilirsiniz.

ledfuari.com