Anasayfa » Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı 2016 » LED&LIGHTING FUARI BÖLGENİN TEK FUARI OLARAK SEKTÖRÜ BİRARAYA GETİRDİ
LED&LIGHTING FUARI BÖLGENİN TEK FUARI OLARAK SEKTÖRÜ BİRARAYA GETİRDİ
LED 2014

LED&LIGHTING FUARI BÖLGENİN TEK FUARI OLARAK SEKTÖRÜ BİRARAYA GETİRDİ

25-28 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenen 10. Uluslararası Led&Led Aydınlatma Fuarı bölgede markalaşarak, sektörün tek fuarı olma özelliğini her yıl büyüyerek sürdürüyor.  En önemli ve en son geliştirilmiş ürünlerin potansiyel alıcılar ve hedef kitle ile birebir bağlantı kurmalarına zemin hazırlayan 2014 Led&Led Aydınlatma Fuarı, katılımcıların ise yıllık hedeflerini geçtikleri başarılı bir fuar organizasyonu oldu.

Günümüzde tüketiciye ulaşmak, bilinçlenen ve alternatifleri çoğalan tüketiciyi ürettiğimiz ürüne/hizmete yönlendirmek zorlaşmıştır. İşte bu noktada en önem kazanan yöntem, dokunma mesafesinde olmanızı sağlayan fuarlardır.

LED aydınlatma teknoloji sistemleri, sektörel olarak tüm dünyada hızlı bir yükseliş gösteriyor. Bu yükselişe Türkiye’de öncülük eden ve sektörün tek ortak buluşma noktası halini alan Led&Led Aydınlatma Fuarı, bu yıl da yurtiçi ve yurtdışı katılımcılarının yer aldığı uluslararası bir fuar olarak adını duyurdu. LED teknolojileri, sistemleri, global pazarda, gelişim sürecinin hemen başlarında Türkiye’de de henüz çok az bir kesimin ilgi alanı iken Marmara Fuarcılık LED üreticisi olmayan bir ülkede adeta geleceği görerek, ülkemizi bu alanda bölgenin merkezi haline getirecek,  ülkemizde sektörün ilk ve tek etkinliği olan Led&Led Aydınlatma Fuarı’nı gerçekleştirdi.  Bu fikri hayata geçirmiş olmanın haklı gururu ve motivasyonu etkisiyle yaptığımız çalışmaları her yıl daha fazla geliştiriyoruz.

Özellikle LED Aydınlatma ürünlerinin yoğun olarak sergilendiği LedLed Aydınlatma Fuarı’nda her türlü LED yarı mamül/komponent ürünleri tanıtılıyor. Her ölçüdeki LED ekran ile reklam endüstrisinde, dış alan ışıklandırmada, mimaride ve sanayide kullanılan LED ürünler gibi her türlü LED’li ürünün bir arada sergilendiği Led&Led Aydınlatma Fuarı, sektörünün tek fuarı olma özelliğini elinde bulunduruyor.

LED ve LED’li ürünlerdeki gelişmeler ile pazardaki genişlemenin tamamının bir arada görülebildiği yurtiçindeki tek etkinlik olan Led&Led Aydınlatma Fuarı, her geçen yıl bu alandaki tüm ticaretin gerçekleştiği alan olma özelliğini de pekiştirip büyüyerek yoluna devam ediyor. LED ürünler ile ilgisi olan tüm kesimlerin dikkatle takip ettiği ve mutlaka katılım ve/veya ziyaret programlarına ekledikleri Led&Led Aydınlatma Fuarı’nın bu alandaki gelişmesi, her yıl artan ziyaretçi sayısı ve kalitesinden de net bir şekilde anlaşılmaktadır.

7 yıldır büyüyerek yoluna devam eden Led&Led Aydınlatma Fuarı, 2014 yılında katılımcı sayısını %42 artırarak önemli bir başarı yakaladı.

10. yılında da Türkiye ve 16 ülkeden en önemli ve en son geliştirilmiş ürünlerin sergilendiği fuara, toplam 15’si yabancı olmak üzere 259 firma stand açtı, 309 firmanın ürünleri sergilendi. 10. Led&Led Aydınlatma Fuarı’na 4 gün süresince 62 ülkeden 18.476 profesyonel tarafından ziyaret edildi.  T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı başta olmak üzere yurtiçinde çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ve sektörel yayınlar tarafından desteklenen Led&Led Aydınlatma Fuarı yurtdışındaki Sivil Toplum Kuruluşları ve yayınların da desteğini alarak uluslararası arenada önemle takip ediliyor.

ledfuari.com