Anasayfa » Katılımcı Haberleri » PSL Elektronik Led&Led Lighting Fuarı’nda
PSL Elektronik Led&Led Lighting Fuarı’nda

PSL Elektronik Led&Led Lighting Fuarı’nda

Aydınlatma sektörünün öncü firmalarından PSL Elektronik, 23 yıllık tecrübesiyle yeni nesil LED armatürler tasarlayıp üretiyor ve yerli üretim LED armatürlerini Fiberli markası altında dünya çapında pazarlıyor. PSL Elektronik, park-bahçe armatürleri, cadde armatürleri, endüstriyel armatürler, dekoratif armatürler, havuz lambaları ve projektörlerle iç ve dış mekânlara uygun ve tasarruflu aydınlatma çözümleri sunar. Yurtiçinde ve yurtdışında toplam 500’den fazla büyük projeye imza attı.

PSL Elektronik’in projelerine; Antalya’da Royal Al Hambra Oteli’nin tamamı, Hazar Denizi’ne sıfır 50.000 m2 alan üzerine kurulmuş olan Jumeirah Bilgah Beach Bilgah Hotel’in ana konsepti, dış cephe ve peyzaj aydınlatması, Irak’ın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Family Mall AVM’nin iç ve dış cephe aydınlatması örnek verilebilir.
PSL Elektronik, doğa dostu ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan LEDLine, CromaDown, DecoPendant, FiberOptik, WallWasher, CromaFloor, CromaStreet, ve CromaGardena, LEDCell ve AquaCroma ürün gruplarını Led&Led Lighting Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunacaktır. Geniş ürün gamı ile iç mekânlarda genel ve dekoratif aydınlatma çözümleri sunarken dış mekânlarda ise park-bahçe, havuz, cadde-sokak ve cephe aydınlatmalarına ideal aydınlatma çözümleri sunar. Led&Led Lighting Fuarı’nda CromaStreet ürün grubunun yeni sokak lambaları ile DecoPendant grubunun yeni dekoratif sarkıt armatürlerini ilk kez kullanıcılar ve ziyaretçiler ile buluşturacaktır.

ledfuari.com