Anasayfa » Katılımcı Haberleri » LİDER MARKALARIN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VEKMAR, LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA!

LİDER MARKALARIN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VEKMAR, LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA!

Mühendislik, tasarım, projelendirme, müteahhitlik, pano imalatı, devreye alma, test, eğitim, işletme sorumluluğu ve bakım alanlarında hizmet veren Vekmar 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan Led ve Aydınlatma Fuarı’ndaki yerini aldı.

Başta ABB, Schneider, Philips olmak üzere her biri kendi alanında lider çok sayıda ulusal ve global firmanın distribütörlüğünü ve uygulama partnerliğini başarı ile yürüten Vekmar, orta ve alçak gerilim sistemleri, endüstriyel tesislerde enerji dağıtımı ve kontrolü, aydınlatma ve exproof motor uygulamaları konularında hem ürün temini hem de mühendislik alanlarında hizmet vermektedir.

İstanbul Fuar Merkezi 9-10 ve 11. Hollerde düzenlenecek olan Led ve Aydınlatma Fuarı’na aydınlatma ürün grubu ile katılacak olan Vekmar, fuarda aydınlatma ürünleri ve orta gerilim ürünleri, servis ve bakım hizmetlerini tanıtmayı planlamaktadır.

Hizmet ettiği sektörler ve firma referansları arasında endüstriyel tesisler, ticari binalar, sağlık merkezleri, liman ve denizcilik, konut ve AVM, bankacılık ve finans, organize sanayi bölgeleri, enerji santralleri, eğitim tesisleri, lojistik merkezleri olan Vekmar, sektörün en önemli buluşma noktası olan Led ve Aydınlatma Fuarı’nda yerini almış bulunmaktadır.

ledfuari.com