Anasayfa » Fuar Haberleri » EKİBİMİZ MIDDLE EAST ELECTRICITY FUARI’NDAYDI

EKİBİMİZ MIDDLE EAST ELECTRICITY FUARI’NDAYDI

Marmara Fuarcılık proje ekibimiz sektörün en önemli organizasyonları arasında gösterilen Middle East Electricity Uluslararası Elektrik ve Elektroteknik Ürünleri Fuarı’ndaydı.

01-03 Mart 2016 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri – Dubai’de gerçekleşen fuar sektörün en önemli firmalarına ve en son gelişmelere ev sahipliği yaptı. Ekibimiz bu önemli platformda gerçekleştirdiği olumlu görüşmeler ile 06-09 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan 12. Led ve Aydınlatma Fuarımızı sektör ilgililerine duyurdu.

Her yıl elektrik ve elektronik sektörüne dair en son gelişmeleri yakından takip eden, en son trendleri katılımcı ve ziyaretçileri ile buluşturan Marmara Fuarcılık, bu sene de Led ve Aydınlatma Fuarı için kolları sıvadı. Geniş temsilci ağı sayesinde dünyanın her yerinde yapılan tanıtım çalışmalarının yanı sıra proje ekibimizin yaptığı fuar ziyaretleri 06-09 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek olan bu büyük buluşmayı en son gelişmeler ve yenilikler ile donatmak için hız kesmeden devam etmekte.

Sektörün en önemli organizasyonları arasında gösterilen Middle East Electricity Uluslararası Elektrik ve Elektroteknik Ürünleri Fuarı katılımcı ve ziyaretçi çalışmalarımızın her sene düzenli olarak gerçekleştirildiği önemli fuarlardan biri.

ledfuari.com