Anasayfa » Katılımcı Haberleri » LEDSUN FİRMASI PATENTİ KENDİLERİNE AİT OLAN YENİ LED MODÜLLERİ İLE 12.LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA

LEDSUN FİRMASI PATENTİ KENDİLERİNE AİT OLAN YENİ LED MODÜLLERİ İLE 12.LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA

LED ekran teknolojisi konusunda uzmanlaşmış olup her geçen gün yeni ürünler geliştirerek LED sektörüne katkısını sunan sektörün önde gelen firmalarından LEDSUN, 12. Led ve Aydınlatma Fuarı’ndaki yerini aldı.
LEDSUN, LED ekran bileşenlerinin en önemli malzemelerinden biri olan 5V adaptörlerde Çin Halk Cumhuriyetinin önde gelen üreticilerinden birisi olan CZCL Power Supply firmasının Türkiye genel distribütörlüğünü üstlenmiş bulunmaktadır.

LED ekranda diğer önemli bir unsur olan LED modülde patenti kendilerine ait olan, parlaklık değeri yüksek, ömrü uzun ve enerji tüketiminde %70e varan tasarruf sağlayabilen bir ürün geliştirmiş olan LEDSUN firması, 06-09 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM) ‘de gerçekleşecek olan 12. Led ve Aydınlatma Fuarı’nda bu yeni ürünlerinin lansmanını yaparak bu modüllerden üretilmiş, dış mekâna uygun, 4mm piksel aralığına kadar inen değişik çözünürlükte LED ekranlar teşhir edecektir.
Vermiş olduğu hizmet ve güvence sayesinde kendisini rakiplerinden ayıran LEDSUN, 12.Led ve Aydınlatma Fuarı’nda kendi ürünleri ile birlikte temsilciliğini yaptığı CZCL Power Supply adaptörlerinin de tanıtımını yapıyor olacak.

LED ürünlerine duyulan ilgi ile birlikte LED ekranların kullanım alanları da gün geçtikçe artmaktadır;
açık hava reklamcılığından perakendecilerin vitrinlerine, AVM, otel ve konferans salonlarında, spor arena ve kültür merkezlerinde, kamu kurum ve belediyelerde tanıtım ve bilgilendirme panoları olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Gelişen ve yenilenen bu sektöre dair en son gelişmeleri ve trendleri yakından takip etmek için 12. Led ve Aydınlatma Fuarı boyunca LEDSUN standını ziyaret edebilirsiniz.

ledfuari.com