Anasayfa » Katılımcı Haberleri » YAVUZ PANO AYDINLATMA 12.LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA YERİNİ ALDI!
YAVUZ PANO AYDINLATMA 12.LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA YERİNİ ALDI!

YAVUZ PANO AYDINLATMA 12.LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA YERİNİ ALDI!

Yaklaşık 27 yıl önce AG ve OG enerji sistemlerinde kullanılmak üzere Pano üreterek ticari faaliyetine başlayan Yavuz Pano Aydınlatma, 12.Led&Aydınlatma Fuarı’nda yerini aldı!

Ulusal ve Uluslararası pazarda güven ve kaliteyi simgeleyen bir marka haline gelen Yavuz Pano Aydınlatma, 20.000 m2 kapalı üretim alanı, ileri teknoloji makine parkı ve 200’ün üzerinde personel istihdam ederek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Yavuz Pano Aydınlatma, ürettiği tüm ürünlerde yenilikçi olmakla beraber kalite anlamında uluslararası standartları baz almaktadır. Bu anlamda üretimini gerçekleştirdiği tüm ürün gruplarını, dünya çapında bilinen ve istenen kalite belgelendirme kuruluşlarından akredite ettirmektedir.

Yavuz Pano, ulusal bir marka olmanın yanı sıra uluslararası pazardaki varlığını artırarak dünyanın yaklaşık 40 ülkesine ihracat yapmaktadır.

Aydınlatma sektörüne yaklaşık 6 sene önce kendi tesislerinde yerli üretim yaparak giren Yavuz Pano, LED aydınlatma, klasik aydınlatma, solar aydınlatma, PVC Kablo tavaları, polyester panolar, plastik panolar, kombinasyon kutuları ve buat kutuları ürün gruplarında üretim ve satış yapmaktadır.

Yavuz Pano Aydınlatma, alüminyum enjeksiyon gövdeli tüm ürünlerinde (wallwasher, projektör, yol cadde armatürleri) ofis tipi sac kasalı LED modüllü panel armatürleri kendileri üreterek, ürünlerinde “Türk Malı” yazmanın gururunu yaşadıklarını belirtmektedir.

ledfuari.com