Anasayfa » Katılımcı Haberleri » SEKTÖRÜN TECRÜBELİ FİRMASI İLKER ELEKTRONİK 12. LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA

SEKTÖRÜN TECRÜBELİ FİRMASI İLKER ELEKTRONİK 12. LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA

İlker Elektronik 06 -09 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan 12. LED ve Aydınlatma Fuarı’nda yerini almış bulunmaktadır. Dünya pazarının önemli markaları ile çalışmakta olan İlker Elektronik HI-LED, REFOND, EVERLIGHT, iLED, FioLED, PROLIGHT, NATIONSTAR, LUMINIT, Anylux, 3M, LG INNOTEK, JINBO, AEG ve LUMINUS firmalarının tam yetkili Türkiye distribütörlüklerini yapmaktadır.

SMD LED, ROUND LED, Mantar LED (strawhat), Super Flux LED (Piranha), High Power LED, iç ve dış mekan şerit LED, balıksırtı şerit LED, LED modül, difüzör, LED lens çeşitleri, LED spot ve LED floresan çeşitleri, programlanabilir ve sabit LED animasyon devreleri, LED soket çeşitleri, LED ampul, spot ve LED panel çeşitleri, P10 panel ve kartlar, dizgi LED’ler ve COB LED‘ler ile fuarda yer alacak olan İlker Elektronik sektörün nabzını tutan önemli firmalardan biridir.

Aydınlatmaya ihtiyaç duyulan her yerde kullanabilecek ürünlerinin yanı sıra reklam ve tabela çözümleri de olan İlker Elektronik, Luminus markalı UV LED ve IR LED ürünleri ile ürün portfoyünde özel aydınlatmaya yönelik çözümlere yer vermektedir. Genel aydınlatmadan otopark aydınlatmasına, bina içi ve dışı aydınlatmalardan seracılık, hayvancılığa, benzin istasyonları ve fabrikalardan okullara, hastanelerden AVM’lere, hava limanlarından yollara kadar ışığın olduğu her yerde kullanılabilen LED ürünlerini sunmaktadır. İlker Elektronik, Turizm, Kamu, Sağlık, Enerji, Tarım, Otomotiv, İnşaat, Mağazacılık, Kuyumculuk, Mobilyacılık sektörlerinde bir çok saygın müşteriye hizmet vermektedir.

ledfuari.com