Anasayfa » Fuar Haberleri » HAZIRLIK SÜREÇLERİ
HAZIRLIK SÜREÇLERİ

HAZIRLIK SÜREÇLERİ

Ekim ayı ile birlikte sona eren 2015 fuar organizasyonlarının ardından, projelendirme stratejilerine ağırlık vererek çalışmalarını sürdüren Marmara Fuarcılık, yaptığı planlama doğrultusunda 2015 yılının sonuna kadar önceki senelerdeki katılımcıları ile görüşmelere başlamış bulunmaktadır. Bu görüşmeleri Ocak 2016’da neticelendirerek, yeni yılda yeni katılımcılara yönelecek olan Marmara Fuarcılık proje ekibi, Mayıs ayında fuar alanının doldurulmasıyla birlikte organizasyon ile ilgili çalışmalara başlayacak.

Özellikle; katılımcılardan gelen, fuar alanının düzenlenmesi hakkındaki taleplerin değerlendirilmesi ve bu yönde yapılabilecekler üzerinde çalışılarak katılımcıların fuardan azami ölçüde fayda sağlamaları için çalışmalar yapılacaktır. Bu noktadaki en önemli konunun ise, ziyaretçi çalışmaları olması nedeniyle, Mayıs ayından sonra Marmara Fuarcılık ekibi ziyaretçi çalışmalarına ağırlık verecektir.

Marmara Tanıtım Fuarcılık, 2016 yılında düzenleyeceği Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı çalışmalarına yurt içi ve yurt dışı ayrımı yapmadan başlamış ve şimdiden ilgili dernekler, sektörel yayınlar, yurt dışındaki benzer fuarlar ile işbirliği anlaşmaları yapmaya başlamıştır. Bu anlaşmaların yanı sıra, sahada da çalışmalarını sürdüren Marmara Fuarcılık ekibi yurt içinde gerçekleşen kongre, sempozyum ve seminer gibi sektörel bazda toplantıların yapıldığı buluşmalarda yer alarak, proje ekibinin sektöre dair bilgi ve birikimini arttırma yönünde gerekli adımları atmaktadır.

ledfuari.com