Anasayfa » Fuar Haberleri » YENİ ADI VE YENİLENEN İÇERİĞİYLE LED, AYDINLATMA VE ELEKTRİK İÇ TESİSAT FUARI 16′
YENİ ADI VE YENİLENEN İÇERİĞİYLE LED, AYDINLATMA VE ELEKTRİK İÇ TESİSAT FUARI 16′
LED 2015

YENİ ADI VE YENİLENEN İÇERİĞİYLE LED, AYDINLATMA VE ELEKTRİK İÇ TESİSAT FUARI 16′

LED ürünlerin aydınlatma piyasasındaki pazar paylarının giderek artması ve bu artışın neredeyse aydınlatma piyasasını ilerleyen dönemlerde domine edecek boyutlara ulaşacak olması nedeniyle, önceleri ‘Led&Led Aydınlatma’ olarak kullandığımız fuarımızın adını ‘Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı olarak değiştirmiş bulunmaktayız.

Üstün performans, verimlilik ve çevre duyarlılığı gibi özellikleri nedeniyle, başta Avrupa Birliği (AB) olmak üzere gelişmiş ülkelerdeki geniş çaplı aydınlatma dönüşüm projelerinde kullanılan LED’ler, giderek eski rakipleri olan enkandesan ve halojen lambaların yerlerini almaya başladılar. LED’lerin aydınlatma piyasasındaki marjinal konumlarını terk ederek ‘olağanlaşması’ süreci nedeniyle; fuarımızın adındaki aydınlatmayı içeren kısma, LED aydınlatma demek yerine sadece Aydınlatma demeyi tercih etmiş bulunmaktayız. Çünkü Marmara Fuarcılık olarak biz; aydınlatma demenin LED demek olduğu günlerin başlangıcında olduğumuza inanıyoruz.

Sadece LED ve LED’li ürünleri içeren ürün sergisinin yer aldığı 2015 yılı organizasyonundan farklı olarak, 6-9 Ekim 2016’da düzenlenecek olan Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı, LED’li ürünlerin yanı sıra, bina içerisine gelen elektriğin panodan başlayarak aydınlatmaya ulaştırılmasında kullanılan, prizler, elektrik kabloları, sigortalar vb. gibi ekipmanlardan oluşan tüm iç tesisat ürünlerini içerecek şekilde genişletilmiş bulunmaktadır. Ürün sergisinde yapılan bu genişleme sayesinde, Marmara Tanıtım Fuarcılık, Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı’nın sektörel hedeflerini artırarak; fuarı sadece üst düzey LED firmalarının katılımcısı olduğu bir organizasyon değil, tabandan başlayarak tüm LED ve elektrik firmalarının parçası olduğu bir oluşum haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu hamle ile Marmara Fuarcılık, 2007 yılından bu yana düzenlediği Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı’yla ilgili olarak; sektörün tabanını organizasyonun içine dâhil etmeyi planladığı bir açılımı hedeflemektedir.

Yeni adı ve yenilenen içeriğiyle Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı, yeni yıl ruhuna uygun bir başlangıçla 2016 yılı hazırlıklarının ‘start’ını vermiştir.

ledfuari.com