Anasayfa » Katılımcı Haberleri » VESTEL DAHA AYDINLIK BİR GELECEK İÇİN ÇALIŞIYOR…
VESTEL DAHA AYDINLIK BİR GELECEK İÇİN ÇALIŞIYOR…

VESTEL DAHA AYDINLIK BİR GELECEK İÇİN ÇALIŞIYOR…

Hayatımızı kolaylaştıran akıllı çözümler üreten VESTEL, geleceğin aydınlatma teknolojisi olarak tanımlanan LED aydınlatma ile bu çözümlere bir yenisini daha ekliyor.
Elektronik alandaki deneyimini ve gücünü, tasarruflu ve çevre dostu LED aydınlatma teknolojisinde dünya lideri olan Cree ile birleştiren VESTEL, kurduğu bu ortaklık sayesinde, Türkiye’de aydınlatma için harcanan enerjiyi %80 azaltmayı ve gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmayı amaçlıyor.

10. Led&Led Lighting Fuarı’na yerini alan VESTEL fuarda mevcut LED Panel, LED Downlight, LED Etanj, LED Streetlight, LED Tube ve LED Projektör grubu ürünlerinin yanısıra; yeni ürünleri olan LED Lamba grubu, LED Tracklight, LED Lineer Aydınlatma ve LED Yüksektavan ürünlerini tanıtıyor. Ürün grupları LED Ampul ve Armatür grubundan oluşan VESTEL ürünleri Tüm aydınlatma projelerinde kullanılabiliyor.

Yerli bir LED aydınlatma üreticisi olarak yüksek kalitede ürünler üreten ve bunu da yıllardır süregelen LED üretim tecrübesi ile yapan VESTEL, LED ampul ve armatür üretimi, proje tasarım desteği ve satış desteği de sağlıyor.

Büyük projelerde yer alan VESTEL’in referansları arasında Çağlayan Adalet Sarayı, İstanbul Metrosu, TAV Atatürk Havalimanı, TBMM, Tuzla Belediyesi, Bilkent Üniversitesi gibi kurumlar ve Zorlu Center, AVEA, , POPEYES, Burger King, SARAR, İstikbal, Mondi gibi önemli firmalar yer alıyor.

ledfuari.com