Anasayfa » Etkinlik Haberleri » TÜRKİYE’NİN TEK LED KONFERANSI 2-3 EKİM 2015’te İSTANBUL FUAR MERKEZİNDEYDİ
TÜRKİYE’NİN TEK LED KONFERANSI 2-3 EKİM 2015’te İSTANBUL FUAR MERKEZİNDEYDİ

TÜRKİYE’NİN TEK LED KONFERANSI 2-3 EKİM 2015’te İSTANBUL FUAR MERKEZİNDEYDİ

Led&Led Aydınlatma Fuarı ile eş zamanlı olarak 2-3 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen, Türkiye’de LED sektörünün tek tartışma platformu “Led Konferansı” her sene olduğu gibi bu sene de fuar etkinliklerinin başında gelmektedir. 2015 yılında tartışma konularını daha da profesyonel hale getirerek, yine çok sayıda ilgili ve meraklıyı buluşturan Led Konferansı’nın, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı desteği ile bu yıl 7.si düzenlenmiştir. Led Konferansı’nın bu seneki konuları ise gündemi de oluşturan konulardan seçilmiş olması nedeniyle sektörde büyük heyecan yaratması konferanslara olan yoğun ilgiden anlaşılmıştır.

7. Led Konferansı’nın programı, oturum başlıkları, moderatörleri ve konuşmacıları, LED ve LED aydınlatma konularında başarılı işler üretmiş, sundukları araştırmalarla sektöre yön vermiş ve uzun yıllar boyunca LED üzerine çalışmalar yapmış değerli isimlerden oluşan Danışma Kurulu tarafından belirlenmiştir.

Önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl da Led&Led Aydınlatma Fuarı’nın destekçisi olan TEDAŞ (Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi), Türkiye aydınlatma sektörünün de gündemindeki yol aydınlatmalarının LED’e dönüşüm projesi kapsamında hazırlanan “LED Işık Kaynaklı Yol Aydınlatma Armatürleri Teknik Şartnamesi” hakkında sunum yapmak üzere kurum üst düzey yetkilisiyle Led Konferansı’na katılmıştır.

11. Led&Led Aydınlatma Fuarı; LED aydınlatmalar, LED’li ürünler ve LED Teknolojisindeki gelişmeleri kapsayan konularda sanayici, akademisyen, uygulayıcı ve son kullanıcı gibi sektördeki tüm paydaşları VESTEL’in Platin Sponsoru olduğu 7. Led Konferası’nda bir araya getirdi.

ledfuari.com