Anasayfa » Fuar Haberleri » LED VE AYDINLATMA FUARI 2016 YILINDA TÜM ELEKTRİK SEKTÖRÜNÜN İHTİYAÇLARINA CEVAP VERMEYE HAZIR
LED VE AYDINLATMA FUARI 2016 YILINDA TÜM ELEKTRİK SEKTÖRÜNÜN İHTİYAÇLARINA CEVAP VERMEYE HAZIR

LED VE AYDINLATMA FUARI 2016 YILINDA TÜM ELEKTRİK SEKTÖRÜNÜN İHTİYAÇLARINA CEVAP VERMEYE HAZIR

LED, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat sektörlerinde Türkiye’nin tartışmasız lider etkinliği olan Led ve Aydınlatma Fuarı, her yıl gerçekleştirdiği büyümesini bu yıl yine devam ettiriyor.                             

Firmaların bir sonraki yılda tekrar eden katılım oranları açısından fuarlar arasında yurtiçinde en üst sıralarda yer alan 12. Led ve Aydınlatma Fuarı, 2016 yılında da tamamlayıcı sektörleri Electronist ve ELEX Fuarları ile eş zamanlı olarak 9-10 ve 11. holler olmak üzere 3 holde gerçekleşecektir.

LED’li ürünlerin yanı sıra, bina içerisine gelen elektriğin panodan başlayarak aydınlatmaya ulaştırılmasında kullanılan, prizler, elektrik kabloları, sigortalar vb. gibi ekipmanlardan oluşan tüm iç tesisat ürünlerini içerecek şekilde genişletilmiş bulunan ürün ve hizmet skalasıyla Led ve Aydınlatma Fuarı, 2016 yılında da ziyaretçi ve katılımcıların tüm sorularına yanıt bulabildiği bir platform olarak anılacak.

Ürün sergisinde yapılan bu genişleme sayesinde, Marmara Tanıtım Fuarcılık, Led ve Aydınlatma Fuarı’nın sektörel hedeflerini artırarak; fuarı sadece üst düzey LED firmalarının katılımcısı olduğu bir organizasyon değil, tüm LED ve elektrik firmalarının parçası olduğu bir oluşum haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Led ve Aydınlatma Fuarı, yenilenen ürün ve hizmet çeşitliliği ile elektrik sektörünün tümüne kucak açan bir konseptle yeni döneme hazırlanmaktadır. 2016 yılında da katılımcı ve ziyaretçilerinin güler yüzle ayrılacakları bir organizasyon olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Led ve Aydınlatma Fuarı 06-09 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM) ‘ de!

 

ledfuari.com