Anasayfa » Etkinlik Haberleri » LED VE AYDINLATMAYA DAİR HER ŞEY 8. LED KONFERANSI’NDA!
LED VE AYDINLATMAYA DAİR HER ŞEY 8. LED KONFERANSI’NDA!

LED VE AYDINLATMAYA DAİR HER ŞEY 8. LED KONFERANSI’NDA!

Sektörün merakla beklediği, LED ile ilgili her kesimin ilgi ile takip ettiği tek konferans Led Konferansı, 12. Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı ile eş zamanlı olarak 06-09 Ekim 2016 tarihlerinde 8. kez düzenleniyor. Yurt içinde LED ve LED aydınlatma ile ilgili tüm kesimleri bir araya getiren Led Konferansı, 2016 yılında daha da gelişerek ve genişleyerek, daha fazla sayıda ilgiliyi ve meraklıyı buluşturmaya hazırlanıyor.

LED Aydınlatma, LED’li ürünler, LED Teknolojisindeki gelişmeleri kapsayan konularda sektör, sanayici, akademisyen, uygulayıcı ve son kullanıcılar bir araya gelecektir. Led Konferansı’nın ana kapsamı LED ve OLED üretimi, LED’in aydınlatmada kullanımı, LED’in diğer kullanım alanları (Mimari, Reklam, Görsel, Teknolojik, vb.) olacaktır.

Led Konferansı’ndaki amaç, LED aydınlatma ve diğer LED’li ürünler ile ilgili sektör firmalarını, sektör çalışanlarını, sektör ilgililerini, LED aydınlatma ve LED’li ürünleri kullanan kesimler, ilgili akademisyenler, ilgili bölümlerde eğitim gören öğrenci kesimi ile bir araya getirmektir. Tüm bu kesimleri kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile buluşturmaktır.

Günümüzde artık aydınlatma dendiğinde aklımıza gelen LED ve LED ürünleri hakkında her şeyi kapsayan LED Konferansı’nda hedef; LED Aydınlatma ve LED’li ürünlerin daha fazla tanınmasını sağlamak, LED Aydınlatma ve LED’li ürünlerdeki kalite bilincinin yükselmesini sağlamak, ülkemizde LED teknolojisinde Ar-Ge’nin desteklenmesini ve sektörün pozitif gelişmesini sağlamaktır.

ledfuari.com