Anasayfa » Katılımcı Haberleri » LED SEKTÖRÜNÜN MUTFAĞINDAN, KARBEL ELEKTRONİK 2016 LED&AYDINLATMA FUARI’NDA!
LED SEKTÖRÜNÜN MUTFAĞINDAN, KARBEL ELEKTRONİK 2016 LED&AYDINLATMA FUARI’NDA!

LED SEKTÖRÜNÜN MUTFAĞINDAN, KARBEL ELEKTRONİK 2016 LED&AYDINLATMA FUARI’NDA!

LED sektörüne yönelik LED sürücüler ve kontrol ürünleri imal eden bir firma olan Karbel Elektronik 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan Led&Aydınlatma Fuarı’ndaki yerini şimdiden almış bulunmaktadır. LED armatür tasarımı ve üretimi yapan firmalara teknik danışmanlık hizmetleri veren Karbel Elektronik, tüm ürünlerini kendi Ar-Ge’sinde dizayn etmekte ve üretimini yerli imkânlarla kendi bünyesinde yapmaktadır.

İstanbul Fuar Merkezi 9-10-11. Hollerde düzenlenecek olan Led&Aydınlatma Fuarı’nda, üretmiş olduğu 80 kalemden fazla ürünü 2016 organizasyonunda müşterilerine sunacak olan Karbel Elektronik, özellikle sokak armatürlerinde üzerinde çalışmakta olduğu, yüksek oranda tasarruf sağlayacak olan ürününü tanıtmayı planlamaktadır.

LED ile ilgili her türlü kontrol ürünü üretimini yapması ve ürün yelpazesinde olmayan istekler içinde proje ve dizgi hizmetleri vermesi nedeniyle LED sektörünün mutfağında sayılabilecek bir firma olan Karbel Elektronik’in referanslarından bazıları; PSL(Fiberli) Elektronik/Antalya, Günallar Elektrik/Antalya, Hatfon Elektronik/İzmir, Yanar Led/İzmir, Gözde Led/İzmir, Dekorjinal/İzmir, Milenyum Mühendislik/Ankara, Lumicro/Ankara, Oluşum Elektronik/İstanbul gibi şirketlerden oluşmaktadır.

ledfuari.com