Anasayfa » Katılımcı Haberleri » KALİTE ARAYIŞINDAKİ FİRMALARLA ÇALIŞAN SEDEKS, LED&AYDINLATMA FUARI’NI SEÇTİ
KALİTE ARAYIŞINDAKİ FİRMALARLA ÇALIŞAN SEDEKS, LED&AYDINLATMA FUARI’NI SEÇTİ

KALİTE ARAYIŞINDAKİ FİRMALARLA ÇALIŞAN SEDEKS, LED&AYDINLATMA FUARI’NI SEÇTİ

Aydınlatma, ‘power’ (güç) kaynakları ve teknoloji sektöründe hizmet vermekte olan Sedeks Elektronik geç olmadan 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 12. Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nda yerini alan firmalardan biri oldu.

İç mekân ve dış mekân olarak aydınlatma ürünleri ve bu ürünlerin uzaktan veya yakından kontrol teknolojileri üzerine müşterilerine yurt içi ve yurt dışı hizmet vermekte olan Sedeks Elektronik, Led&Aydınlatma Fuarı’na aydınlatma ürünleri, ‘power’ (güç) kaynakları ve kontrol teknolojileri ile ilgili hizmetlerini tanıtmak için katılacak.

Led&Aydınlatma Fuarı’ndaki lansmanını yeni nesil kontrol teknolojileri ve ‘power’ (güç) kaynakları üzerinde yoğunlaştırmayı planlayan Sedeks Elektronik firmasının hedef sektörleri üreticiler, yeni nesil ürün geliştiren teknoloji firmaları, reklam, aydınlatma vb. birçok sektörden oluşmaktadır.

Yurt dışında Çin’de ofisi bulunduğundan dolayı yurt dışı dâhil birçok noktaya kolaylıkla hizmet taşıyabilen Sedeks Elektronik, sektörel olarak Çin’de ithal ettiği ve kendi tasarımı olan birçok ürünü hem yurt dışından direkt hem de; Türkiye üzerinden endirekt olarak müşterilerine ulaştırabilmektedir.

Genellikle, proje bazlı kalite arayışında olan firmalarla çalışan Sedeks Elektronik, ayrıca ürünleriyle getirdiği kaliteyi müşterilerinin isteklerine uygun olarak sunabilmektedir.

ledfuari.com