Anasayfa » Fuar Haberleri » FUAR TANITIM ÇALIŞMALARI
FUAR TANITIM ÇALIŞMALARI

FUAR TANITIM ÇALIŞMALARI

Fuar tanıtım çalışmaları kapsamında, bir yandan Marmara Tanıtım Fuarcılık proje ekibinin yaptığı yüz yüze görüşmeler devam ederken, diğer yandan dijital ortamda da katılımcı ve ziyaretçiler fuarla ilgili sürekli olarak bilgilendirilmekte ve güncel gelişmeler düzenli bir şekilde tüm kesimlerle paylaşılmaktadır. E-bülten, ‘e-mailing’ ve basın bülteni gibi yapılan çalışmaların yanı sıra, Marmara Fuarcılık ekibi sosyal medyaya da ağırlık vermiş olup bu alanda yapılan duyuru ve paylaşımlar binlerce sektör ilgilisi tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı ve Marmara Fuarcılık’la ilgili son güncellemeleri takip edebileceğiniz sosyal medya hesapları:

                                     
                           

Proje ekibinden alınan geri dönüşlere göre, şu anda yoğun talebin olduğu 12. Uluslararası Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı’nda, bir yandan 2015 yılı katılımcıları fuar alanındaki yer haklarını koruyarak, aydınlatma sektörünün yıl içindeki en önemli buluşmasında sahip oldukları avantajdan ve o avantajın getirdiği prestijden vazgeçmek istemiyorlar. Diğer yandan ise; yurt içi ve yurt dışından gelen yeni katılımcı taleplerinde de artış yaşanması, önceki yıl katılımcılarının sözleşmeler konusunda hızlı olmalarını gerektiren bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.

Firma ziyaretleri ise kaldığı yerden ve aynı hızla devam etmekte…

Şu ana kadar hızlı bir şekilde neticelendirilmiş olan sözleşmelerin çoğunlukta olması, bu yılın da Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı adına çok olumlu geçeceği sinyallerini vermektedir. Özellikle, yurt dışı firmalarının yaptığı hızlı başlangıç, proje ekibinin de dikkat çektiği noktalardan birisi.

ledfuari.com