Anasayfa » Katılımcı Haberleri » ENTEK AYDINLATMAYA İHTİYAÇ DUYULAN HER YERDE
ENTEK AYDINLATMAYA İHTİYAÇ DUYULAN HER YERDE

ENTEK AYDINLATMAYA İHTİYAÇ DUYULAN HER YERDE

ENTEK Elektronik & Yazılım, ülkemizdeki tekstil sektörünün kaliteli ürün üretme isteği üzerine ihtiyaç duyduğu veri toplama sistemlerini tamamıyla yerli tasarım ile gerçekleştirmek üzere 1999 yılında kurulmuş bir firmadır. Ancak gelişen teknolojiye paralel olarak elektronik bilgi taşıma ve aktarma konularındaki tecrübesiyle tasarlamış ve üretmiş olduğu ürünler ile otomasyon sektöründeki bir boşluğu doldurmuştur.

ENTEK, bu doğrultuda temsilcisi veya çözüm ortağı bulunduğu firmaların ürünlerini satmanın haricinde bu ürünlerin temel modüllerini kullanarak otomasyon sektörü için katma değer oluşturup yeni ürünler üretmektedir. Ürettiği yeni ürünler ile sektörde daha etkin bir rol oynamaktadır.

10. Led&Led Lighting Fuarı’nda sokak armatürleri, projektörler, benzin istasyonları için kanopi altı armatürler, endüstriyel armatürler ve iç aydınlatma armatürlerini tanıtacak olan ENTEK ELEKTRONİK fuarda LED panel, LED ampül ve LED floresan, downlight ve bant armatürlerinin lansmanını yapacak.

Kalıp yapımından başlayıp, döküm boyama ve montaj kısımlarının tamamını kendi bünyesinde yapabilen entegre bir tesise sahip olan firma, Led&Led Lighting’te TSE belgesine sahip ürünlerinin en verimli ve kaliteli komponentlerden oluştuğunu ve güven veren bir yapıya sahip olduğunu ön plana çıkartmayı hedefliyor.

ENTEK ELEKTRONIK’in faaliyet alanları arasında LED armatür imalatı, kalıp yapımı, aydınlatma firmalarına döküm hizmeti, boş kasa satışları yer alıyor. Bunun yanında dünyaca önde gelen aydınlatma firmalarının downlight üretimini yapan ENTEK’in referansları arasında Türk Hava Yolları, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Dalaman Havalimanı, BMW Öztorunlar gibi önemli şirketler bulunuyor.

Şirketin ürünleri genellikle sokak ve caddelerde kullanılıyor. Aydınlatmanın ihtiyaç duyulduğu birçok noktada hizmet veren firma; fabrika, depo, antrepolar için projektör ve endüstriyel sarkıt armatürler, benzin istasyonları için kanopi altı armatürler, ev, iş yeri ve ofisler için downlight ve panel armatürleri üretimini gerçekleştiriyor.

ledfuari.com