Anasayfa » Katılımcı Haberleri » EMATEK BİLİŞİM LED&LED AYDINLATMA FUARI’NDA
EMATEK BİLİŞİM LED&LED AYDINLATMA FUARI’NDA

EMATEK BİLİŞİM LED&LED AYDINLATMA FUARI’NDA

Bilişim, teknoloji ve elektronik sektörlerindeki deneyimini ve birikimini kullanarak, aydınlatma sektöründe lider firma olmayı amaçlayan Ematek Bilişim, Led&Led Aydınlatma Fuarı’nda yerini aldı.

Endüstriyel ağırlıklı LED’li aydınlatma armatürleri imalatı yapan firma, tamamen öz kaynakları ile gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları ile sektöre hizmet vermektedir.

Ematek Bilişm, Led&Led Aydınlatma Fuarı’nda; üretimini yaptığı cadde ve sokak armatürleri, 30-550 watt arası projektörler, akaryakıt istasyonları için kanopi altı armatürler, fabrika, atölye, depo gibi endüstriyel alanlar için armatürler ve wallwasher armatürler’i tanıtacaktır. Bununla birlikte fuarda yeni tasarımları olan enjeksiyon gövde wallwasher armatürlerinin lansmanını yapacak.

Belediyeler, diğer tüm kamu kurum ve kuruluşları, limanlar, avaalanları, otoparklar, maden ocakları, akaryakıt istasyonları, fabrikalar, tarihi eserler ve AVM’ler gibi alanlarda faaliyetlerini sürdüren firma, sektöre sunduğu ürünleriyle pek çok firmanın da güvenini kazanmıştır.

ledfuari.com