Anasayfa » Fuar Haberleri » AYDINLATMANIN YENİ BİR ANLAM KAZANDIĞI FUAR: LED ve AYDINLATMA FUARI!
AYDINLATMANIN YENİ BİR ANLAM KAZANDIĞI FUAR: LED ve AYDINLATMA FUARI!

AYDINLATMANIN YENİ BİR ANLAM KAZANDIĞI FUAR: LED ve AYDINLATMA FUARI!

Hepimizin bildiği gibi LED ürünleri artık sadece dekoratif amaçla değil, hayatımızın aydınlatmaya ihtiyaç duyduğumuz her alanında kullanılmakta. LED’in bu denli popüler olmasına sebep olan sayısız avantajları var; genel aydınlatmada oldukça tasarruflu olması, uzun süren performansı ve çevreye zarar vermemesi en kuvvetli özelliklerinden sadece birkaçı.

LED’lerin aydınlatma piyasasındaki önlenemez yükselişiyle birlikte aydınlatma dendiğinde aklımıza LED’in geldiği günümüz dünyasında, fuarımızın adındaki aydınlatmayı içeren kısma, LED aydınlatma demek yerine sadece ‘’Aydınlatma’’ demeyi tercih etmiş bulunmaktayız. Üstelik sadece LED ve LED’li ürünleri içeren ürün sergisinin yer aldığı 2015 yılı organizasyonundan farklı olarak, 6-9 Ekim 2016’da düzenlenecek olan Led ve Aydınlatma Fuarı, LED’li ürünlerin yanı sıra, bina içerisine gelen elektriğin panodan başlayarak aydınlatmaya ulaştırılmasında kullanılan, prizler, elektrik kabloları, sigortalar vb. gibi ekipmanlardan oluşan tüm iç tesisat ürünlerini içerecek şekilde genişletilmiş bulunmaktadır.

Ürün sergisinde yapılan bu genişleme sayesinde, Marmara Tanıtım Fuarcılık, Led ve Aydınlatma Fuarı’nın sektörel hedeflerini artırarak; fuarı sadece üst düzey LED firmalarının katılımcısı olduğu bir organizasyon değil, tüm LED ve elektrik firmalarının parçası olduğu bir oluşum haline getirmeyi amaçlamaktadır.
Üstün performans, verimlilik ve çevre duyarlılığı gibi özellikleri nedeniyle, başta Avrupa Birliği (AB) olmak üzere gelişmiş ülkelerdeki geniş çaplı projelerde kullanılan LED’ler, giderek eski rakipleri olan enkandesan ve halojen lambaların yerlerini almaya başladılar.

Siz de günden güne gelişen ve kendini yenileyen bu sektörde yerinizi almak, LED ve Aydınlatma dünyasındaki en son gelişmeleri yakalamak için 12. Uluslararası Led ve Aydınlatma Fuarı’ndaki yerinizi alın!

ledfuari.com