Anasayfa » Katılımcı Haberleri » AĞUSTOS TEKNOLOJİ YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİ İLE LED&LED AYDINLATMA FUARI’NDA
AĞUSTOS TEKNOLOJİ YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİ İLE LED&LED AYDINLATMA FUARI’NDA

AĞUSTOS TEKNOLOJİ YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİ İLE LED&LED AYDINLATMA FUARI’NDA

2005 yılından bu yana “aydınlatma tasarımı bir değerdir” mesajını benimseyerek sektöre hizmet eden Ağustos Teknoloji, Led&Led Aydınlatma Fuarı’nda yerini alıyor.

Bir yandan, inovatif aydınlatma teknolojilerini Türkiye pazarı ile tanıştırırken, diğer yandan Türk aydınlatma sektörü ’nü dünya’ya tanıtmaya devam eden Ağustos Teknoloji, aydınlatma tasarımı alanında kendini sürekli geliştirmektedir. Ürünleri arasında LED lambalar, LED tabanlı yüksek tavan armatürler, LED ışık ölçüm ürünleri, LED şeritler ve tasarım harikası pek çok LED’li ürün bulundurmakta.

Dünyaca ünlü pek çok markanın ithalatçısı olan Ağustos Teknoloji, sektörde edindiği tecrübe ve yarattığı tasarımlarla pek çok önemli projenin sahibi olmuştur. Sektördeki tüm projelere profesyonel olarak yaklaşan Ağustos Teknoloji, aydınlatma sektörünü “inovasyon” kavramı ile tanıştırmak mottosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Ağustos Teknoloji, tasarım harikası ürünleri ile Led&Led Aydınlatma Fuarı’nda 9. Hol A-750 numaralı alanda ziyaretçilerini ağırlayacak.

ledfuari.com