Anasayfa » Fuar Haberleri » 11. ULUSLARARASI LED&LED AYDINLATMA FUARINDAN MÜTHİŞ 2015 YILI FİNALİ
11. ULUSLARARASI LED&LED AYDINLATMA FUARINDAN MÜTHİŞ 2015 YILI FİNALİ

11. ULUSLARARASI LED&LED AYDINLATMA FUARINDAN MÜTHİŞ 2015 YILI FİNALİ

Ulusal ve uluslararası alanda yürütülen tanıtım çalışmaları, yerli-yabancı birçok farklı şehir ve ülkeden gelen katılımcıları, sektöre yön verecek etkinlikleri ve piyasaya sunulan sayısız teknolojik yenilikleri ile dev bir organizasyon olan Uluslararası Led&Led Aydınlatma Fuarı 1-4 Ekim 2015 tarihlerinde ziyaretçileriyle buluştu.

Düzenlenmeye başlandığı 2007 yılından itibaren her sene fuar katılımcı ve ziyaretçi rakamlarını artırarak sektörün vazgeçilmez organizasyonu olan Led&Led Aydınlatma Fuarı, aynı zamanda bölgedeki en büyük sektörel buluşma platformunu da oluşturmaktadır. Sektörün nabzını tutarak, teknolojik eğilimleri aydınlatacak şekilde organize edilen Led&Led Aydınlatma Fuarı, alanında tek fuar olma özelliğiyle bu yıl da İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. hollerde organize edilmiştir.

Yüksek sayıda ziyaretçisi, renkli katılımcıları ve yoğun etkinlik programıyla, 11. Uluslararası Led&Led Aydınlatma Fuarı 2015 yılını da geride bıraktı. Yapılan anket ve röportajlardan hem ziyaretçi hem de fuar katılımcısı firma bazında beklentilerin karşılandığı ortaya çıkarken, istatistiki olarak fuarda gelecek yıllar için umut vadeden rakamlara ulaşıldı. LED ve LED aydınlatma sektörlerinin buluşmasına ev sahipliği yapan bu fuarda etkinliklere olan katılımın da daha yoğun ve aktif olması bu yıl fuarlarda dikkat çeken farklı bir nokta oldu.

ledfuari.com