Anasayfa » Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı 2016 » 11. Led&Led Aydınlatma Fuarı’ndan Müthiş Final
11. Led&Led Aydınlatma Fuarı’ndan Müthiş Final

11. Led&Led Aydınlatma Fuarı’ndan Müthiş Final

Yüksek sayıda ziyaretçisi, renkli katılımcıları ve yoğun etkinlik programıyla, 11. Uluslararası Led&Led Aydınlatma Fuarı 2015 yılını da geride bıraktı. Yapılan anket ve röportajlardan hem ziyaretçi hem de fuar katılımcısı firma bazında beklentilerin karşılandığı ortaya çıkarken, istatistiki olarak fuarda gelecek yıllar için umut vadeden rakamlara ulaşıldı. LED ve LED aydınlatma sektörlerinin buluşmasına ev sahipliği yapan bu dev organizasyonun etkinliklerine olan katılımın da daha yoğun ve aktif olması bu yıl fuarda dikkat çeken farklı bir nokta oldu.  

Düzenlendiği 11. yılda hem katılımcı firma ve sergilenen ürün bazında, hem de ziyaretçi sayısında zirveye ulaşan 11. Uluslararası Led&Led Aydınlatma Fuarı, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ilgili sektörlerin bölgedeki en geniş teknoloji buluşmasına ev sahipliği yaptı. Sergilenen sayısız teknolojik yenilikleriyle, serilerinin en gelişmiş ve en estetik modelleriyle, verimlilik ve sürdürülebilirlik gibi çevre duyarlılığı olan ürünleriyle, Led aydınlatma endüstrisinin ortak buluşma platformu olan bu fuar, geçtiğimiz yıllara oranla gösterdiği büyüme ve genişleme sayesinde yine geleceği en ‘parlak’ fuar olduğunu kanıtladı.

2014 yılında 259 firmanın katılımcı olarak yer aldığı Led&Led Aydınlatma Fuarı’nda, 2015 yılında ise 266 firma yer almaktadır. Yine 2014 yılında firmalar tarafından tutulan alan 6.591 m2 iken, 2015 yılında bu rakamın 6.773 m2‘ye çıktığını görüyoruz.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Marmara Tanıtım Fuarcılık Genel Müdürü Feridun Bayram; “Bu büyüme rakamlarında Marmara Tanıtım Fuarcılık ekibinin hem yurt içinde hem de yurt dışında sürdürdüğü geniş çaplı reklam ve tanıtım faaliyetlerinin büyük etkisi olmuştur. Hem dünyada LED teknolojisinin geldiği yer, hem de Marmara Fuarcılık’ın etkili çalışmaları göz önüne alındığında önümüze çıkan bu büyüme rakamları,  Led&Led Aydınlatma Fuarı’nı gelecek için daha fazla büyüme oranları vadeden fuar konumuna taşımaktadır” dedi. 

ledfuari.com