Anasayfa » Katılımcı Haberleri » ÖZDİSAN & DÜNYANIN EN BÜYÜK LED ÜRETİCİLERİNDEN SEOUL BİRARADA
ÖZDİSAN & DÜNYANIN EN BÜYÜK LED ÜRETİCİLERİNDEN SEOUL BİRARADA

ÖZDİSAN & DÜNYANIN EN BÜYÜK LED ÜRETİCİLERİNDEN SEOUL BİRARADA

1980 yılında 3 mühendis tarafından kurulan ve o tarihten bu yana elektronik komponent sektöründe faaliyet gösteren, hem stok büyüklüğü hem de ciro anlamında bugün Türkiye’nin bu alandaki lideri konumunda olan Özdisan A.Ş., uzun dönemli ve sürekli temsilciliğini yaptığı 50‘den fazla marka ile 30 yılı aşkın bir süredir müşterilerine hizmet vermektedir.

2005 Kasım ayından beri Dudullu’ da DES Sanayi sitesindeki binasında çalışmalarına devam eden Özdisan, geçtiğimiz sene temsilcilikleri arasına dünyanın en büyük 5 LED üreticisinden biri olan ve 10.000’in üzerinde patente sahip olan Seoul Semiconductor’ı da katarak, kalite çıtasını daha da yukarı taşımaya devam etmektedir.

10. Led&Led Lighting Fuarı’nda da, kendisini tamamen aydınlatma LED komponentleri ve yarı mamül üretimine odaklamış olan Seoul firmasının yenilikçi ve innovatif ürünlerini ön plana çıkaracak olan Özdisan; LED’ler, LED Driver’lar ve LED Modüller ile birlikte yeni nesil COB’ler ve LED’de yüksek lümen yoğunluğu sunan ACRICH3 markalı inovatif ürünleri, sektör ve müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Özdisan, elektronik komponent sektöründe Türkiye’deki lider konumuyla, bundan sonraki dönemde Doğu Avrupa, Rusya, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerde de söz sahibi olmayı hedefliyor.

ledfuari.com