Anasayfa » Led&Led Aydınlatma Haberleri » YURT DIŞI ALIM HEYETİ ÇALIŞMALARI ERKENDEN BAŞLADI
YURT DIŞI ALIM HEYETİ ÇALIŞMALARI ERKENDEN BAŞLADI

YURT DIŞI ALIM HEYETİ ÇALIŞMALARI ERKENDEN BAŞLADI

Katılımcı ve ziyaretçi yoğunluğunun geçen yıllara oranla giderek arttığı fuarlarla eş zamanlı olarak düzenleyeceğimiz etkinlikler ile birlikte, bu yıl da sektörün ilgili ve profesyonelleri biraraya getiriyoruz.

Yurt dışı çalışmaları kapsamında alım heyeti organizasyonu için, geçmiş yıllara göre 2015 yılında 2 kat daha fazla bütçe ile yurt dışı katılımcı firmalarının fuarda en az iki gün geçirebilmelerini hedeflemekteyiz.

2014 yılında ISAF’ta 400, Led&Led Aydınlatma Fuarı’nda 300, ELEX ve ELECTRONIST Fuarları’nda 100’er kişiyi ağırlayan firmamız, 2015 yılında daha fazla kişiyi ağırlamak için hedeflerini büyüterek 2 kat büyük bir bütçe hazırlamaktadır.

Birçok Ortadoğu ve Avrupa ülkesinden, ilgili kurumlardan ve sektör ilgililerinden fuarlarımız için ziyaret ve katılım talepleri gelmekte, ayrıca fuarları tanıtmak ve sektörlerini bilgilendirmek için ilgili kurum ve yayınlardan da karşılıklı işbirliği talepleri almaktayız. 

Yapılan bu çalışmalar neticesinde geçmiş yıllara göre ziyaretçi sayımızda artış ve daha fazla ülke çeşitliği olmasını beklemekteyiz.

ledfuari.com