Anasayfa » Etkinlik Haberleri » 6. LED Konferansı Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor
6. LED Konferansı Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

6. LED Konferansı Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

25-28 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan 6. LED Konferansı programı belli olmaya başladı. Sektörün önemli isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı LED Konferansı dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
Amacı sektörün tüm ilgilerini biraraya getirmek olan LED Konferansı akademik çevreyle sektörün profesyonellerini ortak bir platformda buluşturuyor. Faaliyetlerine yoğun olarak devam eden LED Konferansı bu konu hakkında üniversitelerle, sivil toplum kuruluşları ve önemli yayın kuruluşları ile çalışmalarına devam ediyor.
Gördüğü ilgiden memnun olan konferans, tanıtım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.6. LED Konferansı afişleri tanıtım çalışmaları doğrultusunda, birçok üniversitede yayınlandı ve akademik çevreyle iletişime geçildi. Bu noktada birçok akademisyenin konferansa katılımı sağlandı.
Sektörün önemli yayın gruplarıyla anlaşma yapılmış olmasından dolayı, LED Konferansı ile ilgili basın bültenlerini önemli yayın kuruluşlarında yayınladı ve sektörün bu konu hakkında bilgi sahibi olması sağlandı.
6. LED Konferansı hakkında detaylı bilgi almak için www.ledkonferansi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

6. LED Konferansı Takvimi
• Bildiri özeti son gönderim tarihi: 27 Haziran 2014
• Bildiri özeti değerlendirme sonuçlarının ilanı: 7 Temmuz 2014
• Bildiri tam metinlerinin son gönderim tarihi: 21 Temmuz 2014
• Bildiri değerlendirme sonuçlarının iletilmesi ve kayıt: 1 Ağustos 2014

ledfuari.com