Anasayfa » Etkinlik Haberleri » PHILIPS 6. LED Konferansı’nda Yerini Aldı
PHILIPS 6. LED Konferansı’nda Yerini Aldı

PHILIPS 6. LED Konferansı’nda Yerini Aldı

Her sene ilgiyle beklenen, sektörün önemli isimlerinin biraraya geldiği 6. LED Konferansı dinleyicisiyle biraraya gelmek için gün sayıyor. 10. Led&Led Lighting Fuarı’yla eş zamanlı olarak yapılacak konferans 25-28 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.
Amacı, LED Aydınlatma ve diğer LED’li ürünler ile ilgili sektör firmalarını, sektör çalışanlarını, sektör ilgililerini, LED Aydınlatma ve LED’li ürünleri kullanan kesimler, ilgili akademisyenler, ilgili bölümlerde eğitim gören öğrenci kesimi ile biraraya getirmek olan LED Konferansı, tüm bu kesimleri kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile buluşturuyor.
6. LED Konferansı, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda konular belirleyerek, sektöre yön vermeye devam ediyor. Sektörün tek konferansı olan LED Konferansı, tüm ilgilileri tarafından önemli konuların tartışıldığı bir platform olma özelliği taşıyor.

Philips 6. LED Konferansı’nda…
LED ve LED aydınlatma konusunda uluslararası markalarından biri olan PHILIPS, 6. LED Konferansı’nda yerini alıyor. Ürün grupları içerisinde iç mekan armatürleri, outdoor armatürler, profesyoneller ampuller, aydınlatma elektroniği, aydınlatma kontrolleri bulunan Philips bu sene Aydınlatma’da LED dönüşümü konseptini ön plana çıkartıyor.

Sektörün Öncüsü Philips LED Konferansı’nda
25-28 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan Led&Led Lighting Fuarı ile bu yıl da eşzamanlı olarak 6.’sı düzenlenecek olan LED Konferansı yine sektöre rehberlik eden etkinliklerden biri olmaya hazırlanıyor. Akademik, özel ve kamu kesiminin bir arada bulunacağı LED Konferansı’nda konusunda uzman konuşmacıların gelişen LED teknolojisine dair yapacağı sunumlarla sektörün gelişimi için yeni fikirler ve çözümler ortaya çıkacak. Sektörün tüm aktörlerinin bir arada bulunacağı böyle bir platformun Led&Led Lighting Fuarı ile birlikte oluşturulmasının sektöre katkı sağlaması amaçlanıyor.
Bu kapsamda sektörün dev ismi Philips, LED Konferansı’nda yer alarak sektöre katkı sunmaya hazırlanıyor. LED ve LED aydınlatmanın uluslararası arenada en önemli aktörü olan Philips, bu sene Aydınlatma’da LED dönüşümü konseptini ön plana çıkartıyor. Sektörün tek konferansı olan LED konferansı’nda yer alacak olan Philips tüm sektörü bir araya geleceği Led&Led Lighting’de Türkiye’deki LED pazarının analizini de yapacaktır.

ledfuari.com