Anasayfa » Katılımcı Haberleri » PELSAN Ürünleri Aydınlatmaya İhtiyaç Duyulan Her Yerde…
PELSAN Ürünleri Aydınlatmaya İhtiyaç Duyulan Her Yerde…

PELSAN Ürünleri Aydınlatmaya İhtiyaç Duyulan Her Yerde…

Pelsan Aydınlatma M.Reşit Göğüş tarafından 1982 yılında İstanbul`da kurulmuştur. Üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin en büyük yerli firmaları arasında yer alıyor.

25.000 m2 kapalı alanda aydınlatma armatür ve ekipmanları üretimini 450 kişilik kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Türkiye’de 60 ilde bayi ağı, 62 ülkeye ihracatı, zincir mağazalar, Tedaş ve proje kanalı ile ürünlerini müşterilerine ulaştırıyor ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunuyor.

Gelişen LED aydınlatma teknolojilerine uygun olarak tasarlanan aydınlatma armatürlerini 10. Led&Led Lighting Fuarı’nda ziyaretçisiyle buluşturacak olan Pelsan Aydınlatma ürün gruplarını yedi ana başlık altında değerlendiriyor. İç aydınlatma armatürleri, dış aydınlatma armatürleri, endüstriyel aydınlatma armatürleri, lambalar, ekipmanlar, anahtar- grup prizler ve tak çalıştır ürünleri ile tüketicisine ulaşıyor.

Fuarda geliştirdikleri yeni ürünlerini ön plana çıkartacak olan PELSAN, LED teknolojisinin gelişimine paralel olarak aydınlatma armatürleri ve komponentleri konusunda üretim ve yatırımlarına devam ediyor.

Üretimini yaptığı ürün gamı içerisinde bulunan aydınlatma armatürleri ve komponentleri, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, tüm üretim ve yönetim birimlerinde uygulanarak standartlara uygun bir şekilde üreten PELSAN ürünleri, aydınlatmaya ihtiyaç duyulan her yerde kullanılıyor.

ledfuari.com