Anasayfa » Led&Led Aydınlatma Haberleri » LED&LED AYDINLATMA ve ELECTRONIST FUALARI’NDA KOSGEB DESTEKLERİ BİTMEK ÜZERE
LED&LED AYDINLATMA ve ELECTRONIST FUALARI’NDA KOSGEB DESTEKLERİ BİTMEK ÜZERE

LED&LED AYDINLATMA ve ELECTRONIST FUALARI’NDA KOSGEB DESTEKLERİ BİTMEK ÜZERE

Elektronik Yan Sanayi alanında sektörün kalbinin attığı fuar olan ELECTRONIST ve LED sektörünün Türkiye’deki tek fuarı olan Led&Led Aydınlatma Fuarı, her yıl olduğu gibi yine sektörde yeniliklerin simgesi olmaya devam ediyor. Yenilikler, fuarlara yönelik olarak gelişen yoğun ilgiyi de beraberinde getirmekte ve bu ilgiyle 2015 çalışmaları da hızla sürmektedir.

Bu açıdan beklentilerin bir hayli yüksek olduğu ELECTRONIST ve Led&Led Aydınlatma Fuarları, “Uluslararası İhtisas Fuarı” kapsamındaki desteği KOSGEB’den sağlamaktadır. Katılımcılara fuar katılımı kapsamında, 50 m2’ye kadar ve maksimum 6000TL’ye kadar destek verilmektedir.

İlginin yoğun olması nedeniyle ELECTRONIST ve Led&Led Aydınlatma Fuarlarında KOSGEB tarafından sağlanacak olan destek kotası, katılımcı firmaların başvurularıyla dolmak üzere. 

Elektronik Yan Sanayi, ve LED sektöründeki teknolojik gelişmelerin adım adım takip edildiği fuarlar kapsamında verilecek KOSGEB desteğinden yararlanmak isteyen katılımcıların katılımlarını bir an önce kesinleştirmeleri gerektiğini bildiririz.

ledfuari.com