Anasayfa » Etkinlik Haberleri » 5. Led Yarışması Başvuruları Hız Kesmeden Devam Ediyor
5. Led Yarışması Başvuruları Hız Kesmeden Devam Ediyor

5. Led Yarışması Başvuruları Hız Kesmeden Devam Ediyor

10. Led&Led Lighting Fuarı’yla eş zamanlı gerçekleşen 5. Led Yarışması ziyaretçisiyle biraraya gelmek için gün sayıyor. Geçmiş yıllarda gördüğü ilgiden memnun olan Led Yarışması’nın başvuruları 15 Ağustos’ta sona erecek, sunumu ise 26 Eylül’de gerçekleşecek.

Sektörün Tüm Profesyonelleri LED Yarışması’nda…
Birincinin 5000 TL, ikincinin 3000 TL, üçüncünün 1500 TL para ödülü alacağı 5.Led Yarışması üniversite öğrencileri ile profesyonel çevreyi biraraya getiriyor. LED sektör firmalarının, firma sahipleri ve çalışanlarının, akademisyenlerin, ilgili bölümlerin öğrencilerinin ve kurum çalışanlarının katılımlarını bekleyen LED Yarışması’na başvuru yapmak için www.ledyarismasi.com u ziyaret edebilirsiniz.

Sektörün En Özel Projeleri 5. LED Yarışması’nda
5. LED Yarışması LED aydınlatma ve LED’li ürünler ile ilgili özel sektör, sanayici, araştırmacı, akademisyen, öğrenci, tüm kesimlerin projelerini sunmalarını, sunulan bu projelerin bir değerlendirilmeye tabii olmasını, değerlendirme sonucunda da özel projelerin ödüllendirilmelerini sağlıyor.
Amacı, özel sektördeki Ar-Ge projelerinin göz önüne çıkması, üniversitelerdeki araştırmaların sunulması, özel sektör ile üniversiteleri projelerinin bir araya gelmesi olan LED Yarışması, sektörün gelişimine katkıda bulunma misyonu üstleniyor.

Her geçen yıl grafiğini yükselterek ilerleyen 5. LED Yarışması, gördüğü ilgiden memnun. Yarışmaya katılan projelerin niteliğinin her geçen yıl artıyor olması sektörün gelişimine önemli bir katkı sağlıyor.

Sektörün buluşma noktası haline gelen 5. LED Yarışması hakkında detaylı bilgi almak için www.ledyarismasi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

ledfuari.com