Anasayfa » Led&Led Aydınlatma Haberleri » 2015 LED&LED AYDINLATMA Fuarı Her Yıl Olduğu Gibi Bu Yıl Da KOSGEB Tarafından Desteklenen Fuarlar Arasında Yer Alıyor.
2015 LED&LED AYDINLATMA Fuarı Her Yıl Olduğu Gibi Bu Yıl Da KOSGEB Tarafından Desteklenen Fuarlar Arasında Yer Alıyor.

2015 LED&LED AYDINLATMA Fuarı Her Yıl Olduğu Gibi Bu Yıl Da KOSGEB Tarafından Desteklenen Fuarlar Arasında Yer Alıyor.

KOSGEB desteği, Marmara Tanıtım Fuarcılık’tan temin edilen fuar katılım tutarını kapsar. Bu tutara kiralanan alan sözleşmesinde yer alan hizmetler dahildir. Bunun dışında kalan, Marmara Fuarcılık veya başka firmalardan temin edilen hizmetler bu kapsam haricindedir.

Led&Led Aydınlatma FuarıUluslararası İhtisas Fuarı” olarak desteklenmektedir. Bu destek kapsamında, fuar katılımcı firmalarımız maksimum 50m2’ye kadar olan katılımları dahilinde faydalanabilecektir.

Katılımcı firmalarımız destek kapsamında birim tutar olarak, uluslararası ihtisas fuarlarının üst destek sınırı olan 120 TL oranında faydalanılacaktır.

Örnek:

  • 20 m2 katılan firmamızın 20 m2x120 TL’si destek kapsamında olacaktır.
  • 50 m2 katılan firmamızın 50 m2x120 TL’si destek kapsamında olacaktır.
  • 51 m2 ve üzerinde katılan firmamızın 50 m2x120TL’si destek kapsamında olacaktır.

Katılımcılarımız,

  • Fuar öncesinde imzaladıkları ıslak imzalı sözleşme ile fuar öncesinde bağlı oldukları KOSGEB birimine başvuru yapmalıdır.
  • Destekten yararlanacak katılımcılarımız, www.kosgeb.gov.tr internet adresinden (E-KOBİ Linki) elektronik ortamda doldurarak çıktısını aldığı Yurt İçi Fuar Desteği Başvuru Formu ve ekinde belirtilen belgeler ile fuar başlama tarihinden en geç 3 (üç) iş günü önce ilgili Hizmet Merkezine başvurusunu yapmalıdır.
  • İşletme, fuar katılımını gerçekleştirmek için www.kosgeb.gov.tr internet adresinden (E-KOBİ Linki) elektronik ortamda doldurarak çıktısını aldığı Yurt İçi Fuar Desteği Ödeme Talep Formunu ve ekinde belirtilen belgelerin asıllarını Hizmet Merkezine sunar. Hizmet Merkezi, söz konusu belgeleri inceleyerek Destek Ödeme Oluru hazırlamalıdır.
  • Fuarın hemen öncesinde KOSGEB tarafından Marmara Fuarcılık’a gönderilen listede destek almaya hak kazanan firmalar yer almaktadır. Katılımcı firmaların fuardaki stand alanında bulunan yetkilileri, Marmara Fuarcılık tarafından getirilen evrakları imzalayarak fuara katıldıklarını belgeleyecektir.
  • Katılımcılarımız fuarın bitişini takiben hemen KOSGEB ile iletişime geçip destek tutarının taraflarına ödenmesi için gerekli işlemleri yapacaklardır.
  • Katılımcılarımızın KOSGEB desteğinden faydalanması, ödemenin tamamının nakden Marmara Fuarcılık’a ödendiğini gösterir ödeme makbuzunu takiben yapılacaktır. Çek/Senet vb evraklarla yapılan ödemelerde, son ödemenin yapıldığı tarihte Marmara Fuarcılık’tan temin edilecek ve cari hesabın kapatıldığını ifade eden “ödeme kapanış yazısı” ile de başvuru yapılacaktır.
ledfuari.com