Anasayfa » Led&Led Aydınlatma Haberleri » LED&LED AYDINLATMA FUARI İZTO DESTEĞİYLE YOLUNA DEVAM EDİYOR
LED&LED AYDINLATMA FUARI İZTO DESTEĞİYLE YOLUNA DEVAM EDİYOR

LED&LED AYDINLATMA FUARI İZTO DESTEĞİYLE YOLUNA DEVAM EDİYOR

Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2015 yılında da desteğine devam eden İzmir Ticaret Odası (İZTO), 2015 yılında da fuarlarımıza katılacak tüm İZTO üyesi firmalara fuar kapsamında destek vermeye devam edecek.

Söz konusu desteğe göre katılımcıların başvuru sahibi firmanın odaya üye olması (faal durumda olması) ve odaya aidat borcu bulunmaması gerekmektedir.

Bununla birlikte; yönetim kurulunun, firmanın Oda’nın fuar teşviklerinden yararlandırılmasına ilişkin kararı, şartlarının yanı sıra “firma olarak standında Oda’ya sunulan Online Teşvik Başvuru Formunda belirtilmeyen ve hiçbir katma değer sağlamadan tamamen yabancı bir markayı ürün veya hizmet olarak sergilememesi” kuralı teşvik uygulama ve esaslara ilave edilmiştir.

Firmalar, Online Başvuru Formunda yer almayan ve hiçbir katma değer sağlamadan tamamen yabancı bir markayı ürün veya hizmet olarak standında sergilediği takdirde söz konusu teşvik iptal olacak ve firmaya ödeme yapılmayacaktır.

Yukarıda bahsi geçen prosedür değişiklikleri ile birlikte;

  • Tüzel kişilik ve şubelerden sadece bir tanesi, bir başka ifade ile aynı firma grubundan firmanın kendisi ya da kendisine bağlı şubelerinden sadece bir tanesinin bir yıl içerisinde yalnızca bir kez fuar teşvikinden yararlanabilir.
  • Fuarlara katılan üyelerin teşviklerden faydalanabilmeleri için fuarın başlangıç tarihinden 15 gün öncesinde, ilgili firmanın başvurusunu İZTO web portalından online olarak yapmış olması gerekmektedir.

Siz de 2015 Led&Led Aydınlatma Fuarı’nda yerinizi almak için acele edin!

ledfuari.com